1% felajánlás "Együtt minden sikerül" Adószámunk: 18311927-1-02
 • Egészségügyi Világnap 2017

  Egészségügyi Világnap – Egy nap az egészségünkre! Időpont: Április 7. 13:00 – 15:00 Helyszín: Kék Közösségi ház Kertváros Melinda u.10. (Kertvárosiak az Élhető Kertvárosért Egyesület) Várunk mindenkit szeretettel, finom salátákkal, ditetikai tanácsadással és eü szűrésekkel, tanácsadással Bővebben
 • Civil kapu szolgáltatások

  Egyesületünk a következő tanácsadásokat nyújtja előre egyezett időpontban a 7624 Pécs, Budai Nagy Antal u.1. sz alatt lévő székhelyén. jogi, közhasznúsági tanácsadás pénzügyi és könyvelési tanácsadás nonprofit marketing és PR pályázati tanácsadás forrásteremtési tanácsadás társadalmi felelősségvállalással kapcsolatos tanácsadás informatikai tanácsadás nemzetközi kapcsolatokkal kapcsolatos tanácsadás ágazati szakmai (pl.: szociális, egészségügyi, oktatási, Bővebben
 • Köszönet!

  Köszönetet szeretnénk mondani, hogy eddig minden évben számos adó 1% felajánlás jutott el hozzánk, köszönjük a támogatást és idén is teljes erőbedobással dolgozunk a pozitív, egészséges mindennapokért! Idén is gondoljatok ránk, ha töltitek ki az SZJA bevallást vagy szóljatok munkáltatótoknak, hogy ti a Pécsi Életmód Egyesületnek adjátok adótok 1%-át. Köszönjük. Bővebben
 • 5. Uránvárosi Sport és Egészségnap és I. Nemzetiségi Piknik beszámoló

  Köszönjük támogatóinknak a 40 db tombola felajánlást, kiemelném Dr. Fenyvesi Zsuzsannát és a Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft. segítségét nélkülünk nem sikerült volna ilyen sok és értékes nyereményeket sorsolni. Köszönjük, hogy ilyen sokan eljöttetek szuper nap volt, jó volt futni az esőben és látni a mosolygó arcokat az Egészség Futás logóval Bővebben
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
load more / hold SHIFT key to load all load all

Vlasicsné Bocz Krisztina

VLASICSNÉ BOCZ KRISZTINA

Három fiúgyermekem jóvoltából gyakorló anya, Férjemnek hála, üzembiztos feleség.

Szakmámat tekintve szociális munkás és mentálhigiénikus, deviancia prevenciós csoportvezető, személyiség- és közösségfejlesztő tréner, művészetterápiás önismereti csoportvezető. Iskoláimat a Pécsi Tudományegyetem

Bölcsészettudományi Karán Szociális munka és Pszichológia szakokon végeztem. A csoportmunka rejtelmeibe a szegedi Nagyító Alapítvány, illetve a pécsi INDIT Közalapítvány szociális munkás és pedagógus szakemberei jóvoltából mélyedhettem el. A budapesti Vadaskert Alapítványnál, serdülők művészetterápiás önismereti csoport vezetői tanfolyamát végeztem.Mind szakmailag, mind magánemberként a problémák megelőzését tartom a legfontosabbnak, viszont a már meglévő gondokkal való szembenézést éppen ilyen elengedhetetlennek, hatékonynak gondolom. Életünk legelső és legfontosabb közege a család, ahova születtünk. Személyiségünk legjellemzőbb vonásai, életvitelünk és kapcsolataink mintáit innen merítjük, azokat visszük tovább. Ezért a megelőzés első és legfontosabb területének is ezt tartom. 

 

Várom kérdéseiket az alábbi témákban:
 
Párkapcsolati problémák – „Amikor inog a fészek”
Szülővé válás nehézségei – „Ez most már mindig így lesz?”
Családi élet problémái – „Én, Te, Ő, Mi, Ti, Ők”
Életvezetéssel kapcsolatos problémák – „Merre tovább, melyik úton...”
Gyermekneveléssel kapcsolatos problémák - A csecsemő, bölcsődés, óvodás, iskolás gyermek és a serdülőkor problémái
 

Egyesületünk tagjai

IVESZICSNÉ VARGA TÜNDE

Több éve gyűjtöm tapasztalataimat anyaként és védőnőként egyaránt. Három gyermekem: Zsanett, Kristóf és Milán. Munkámat nagyon szeretem, és mindig is igyekeztem a lehető legtöbb új dolgot elsajátítani és átadni azt a reám bízottaknak.

Bővebben...

HERGER ÁGOTA

A gyerek egy csoda, akit ajándékba kapunk.
Számomra ezek nem csak jól csengő szavak, hanem tartalommal teli gondolat is.
Pályaválasztásomnál is ez állt a középpontban, hogy minél több mindent megtudjak gondolataikról,
érzéseikről, fejlődésükről.

Bővebben...

VLASICSNÉ BOCZ KRISZTINA

Három fiúgyermekem jóvoltából gyakorló anya, Férjemnek hála, üzembiztos feleség.

Szakmámat tekintve szociális munkás és mentálhigiénikus, deviancia prevenciós csoportvezető, személyiség- és közösségfejlesztő tréner, művészetterápiás önismereti csoportvezető. Iskoláimat a Pécsi Tudományegyetem

Bővebben...

GOMBÁR GABRIELLA

Újságíróként dolgozom 1993 óta. Szerkesztő-riporter és műsorvezető voltam a Pécsi Városi Televízióban, az MTV és a Magyar Rádió Pécsi Körzeti Stúdiójában, ill. dolgoztam több nyomtatott orgánumnak is.

Bővebben...

DR.STEINDL TÍMEA

orvos-természetgyógyász
gyermekgyógyász szakorvos
homeopátiás orvos

A Pécsi Orvostudományi Egyetem Általános Orvos Karának elvégzése után csecsemő és gyermekgyógyászatból szereztem szakorvosi diplomát. Orvosi munkám során mindig is éreztem,hogy valódi gyógyulást csak a holisztikus gyógyítás eredményezhet,

Bővebben...

DR. SIMON MELITTA

 

A nevem dr. Simon  Melitta. Számomra kiemelten fontos a környezet védelme és az egészség életmód. Több év alatt összegyűjtött információk alapján igyekszem a lehetőségekhez képest,  leginkább ezen elvek szerint élni és másokat is erre sarkalni, az egészségesebb élet, élhető környezet kialakítása érdekében.

Bővebben...

EMMERT JUDIT

Középiskolai tanulmányaimat Pécsett, az Apáczai Csere János Nevelési Központ gimnáziumában végeztem.Mivel mindig is érdekelt a gasztronómia, a főzés, és a finom ételek élvezete, ezért az érettségi után vendéglátó technikusi végzettséget szereztem. Ezen tanulmányaim folyamán kezdett el mélyebben érdekelni, hogy miből is állnak az élelmiszerek amiket elfogyasztunk, és azoknak milyen hatásuk van szervezetünkre.

Bővebben...

HERONYÁNYI DÓRA

védőnő

Tanulmányaimat a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karának Védőnő szakán végeztem. Már középiskolás korom óta tudtam, hogy egészségügyben szeretnék dolgozni. Azért választottam ezt szakmát, mert csecsemőkkel és gyermekekkel szerettem volna foglalkozni. Bővebben...

DR. BUDA PÉTERNÉ

Dr. Buda Péterné, sz.: Koller Anikó 1970-ben születtem Pécsett. Egyesített Egészségügyi Intézményekben Pécsett dolgozom Iskolai végzettségeim: 1996. egészségügyi főiskola, családgondozó szakvédőnő oklevél (SZOTE Egészségügyi Főiskolai Kar, Szeged) 1991. egészségügyi főiskola, védőnő szak oklevél (SZOTE Egészségügyi Főiskolai Kar, Szeged) 

Bővebben...


FÁSKERTI GÁBOR
Hélix SE elnök

MsC Úszás Szakedző (TF, Budapest)
Testnevelő tanár (PTE TTK, Pécs)
Triatlon edző (British Triathlon Level 3 Coach)
TU Competitive Triathlon Coach Certification (nemzetközi triatlon edzői bizonyítvány)
Teniszoktató (Professional Tennis Registry - instructor)

Bővebben...

BIERBAUER ZSUZSANNA

Őssejt Szaktanácsadó vagyok a Dunántúlon, immár 3. éve. Az Egészségügyi Főiskola Szakoktatói karán szereztem meg a diplomámat,és több, mint 20 éve foglalkozom  főleg babás családok és várandósok tájékoztatásával. Jelenleg az őssejtekkel kapcsolatban tartok előadást a megőrzésük fontosságáról a területemen lévő kórházak szülésfelkészítőin,babamama klubokban,

Bővebben...

SCHMIDT ANIKÓ

Schmidt Anikónak hívnak, 40 éves vagyok. Két gyermekem van 21 és 13 évesek. Alapvégzettségem közgazdász. Ebben a szakmában dolgozom hivatásszerűen már 20 éve. Nagyon szeretem a közgazdász szakmámat, melyben komoly sikereket értem el. 10 évig voltam gazdasági igazgatóhelyettes egy nagy költségvetésű önkormányzati intézménynél. 

Bővebben...

DR. HARMATNÉ HORESNYI MÁRIA

Dr. Harmatné Horesnyi Mária vagyok. 22 éve Pécsett élek. 1949. június 16-án születtem Abaligeten. Édesapám cipőkészítő kisiparos és kántor, Édesanyám háztartásbeli volt. Kisgyermekként  sok időt töltöttem a szüleimmel. A zene szeretetét a szülői házban szívtam magamba.

Bővebben...

Adó 1%

Kérlek támogass minket adód 1%-val!

adószámunk:

18311927-1-02

Keresés az eletmodpecs.hu-n