1% felajánlás "Együtt minden sikerül" Adószámunk: 18311927-1-02

Zöld nap a Kodály Zoltán utcai óvodában 2011

Értékelés:
(0 szavazat)

Örömmel tettünk eleget a Kodály Zoltán utcai óvoda megkeresésének. 
Egyesületünk minden tagja nagyon jól érezte magát az óvodai programon. Asztalunk az épület bejáratánál kapott helyet, ahol kényelmesen el is fértünk. Két védőnő is jelen volt egyesületünkből, akik hasznos, gyakorlati tanácsokkal látták el a szép számban érkező érdeklődő szülőket. Dietetikusunkat sokan kérdezték a helyes táplálkozásról. Szakértőnkhöz családi élet, gyermeknevelés témakörben is voltak kérdések a Zöld napon.
Unatkozásra nem volt időnk, hiszen folyamatosan szűrtünk, tanácsokat adtunk. Reméljük jövőre is ott lehetünk!

 
Megjelent: 3329 alkalommal Utoljára frissítve: 2014. április 09., szerda 09:56
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adó 1%

Kérlek támogass minket adód 1%-val!

adószámunk:

18311927-1-02

Keresés az eletmodpecs.hu-n